درباره ما

به نام خداوند بخشنده و مهربان

با توجه به نیاز عزیزان ساکن خارج ایران برای ارسال گل و خوراکی و همچنین هدایای باکفیت برای خانواده هایشان که سالهاست دور از آنها هستند گل فروشی بین المللی شاه گل با استناد به تجربیات فراوان خود در زمینه ارائه سرویس خرید آنلاین گل و خرید هدیه در سراسر جهان و همچنین در سراسر ایران، در سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است. بالغ بر 40 شعبه گلفروشی فعال در سراسر ایران ، شیرینی فروشی با مجموعه ما همکاری میکنند. شعبه مرکزی و انبار مرسولات مجموعه ما در تهران مستقر هستند.

شاه گل توسط مهندسین نرم افزار و متخصصین آی تی طراحی و پیاده سازی شد. ارائه سرویس تحویل فوری گل در سراسر ایران، انواع خوراکی با بسته بندی بهداشتی مانند کیک های تازه و پخت روز، شکلات های سفارشی و هدیه های متنوع از خدمات مجموعه شاه گل می باشند.

افتخار ما این است که واسط شما با عزیزانتان در ایران هستیم و  سختی دور بودن از خانواده و دلتنگی های ناشی از مهاجرت را برای شما کم کرده ایم  و به دلیل استقبال بی‌نظیر مشتریان محترم اکنون یکی از معتبرترین مراجع برای سفارش آنلاین گل، کیک و هدیه از خارج برای تحویل در ایران هستیم.

بالاترین رویکرد ما جلب رضایت کامل شما با ارائه سرویسی همگام با کشورهای پیشرفته می باشد و در این راستا شرایطی را فراهم آورده ایم تا این امکان را داشته باشید از سراسر دنیا، داخل ایران و خارج از ایران، یک خرید اینترنتی امن با امکان پرداخت ارزی به بانک های معتبر در خارج ایران بدون ارتباط با بانکهای داخلی ایران را داشته باشید و به راحتی عزیزانتان را در شهرهای بزرگ و کوچک ایران از راه دور و نزدیک در مناسبت ها و حتی بی بهانه سورپرایز و شاد کنید و یا با ارسال گل همدرد لحظات غمگین آنها باشید. تمام گل ها و هدیه ها با گارانتی کیفیت و زیباترین تزئین در آدرس درخواستی شما تقدیم خواهند شد.

با سپاس

مدیر سرای گل

گلفروشی بین المللی شاه گل

درباره ما

درباره ما

گلفروشی بین المللی شاه گل

مفتخریم که به علت استقبال بی‌نظیر مشتریان محترم از سراسر دنیا اکنون یکی از معتبرترین مراجع برای سفارش آنلاین گل و هدیه هستیم.


ما آن را برای شما با عشق انجام می دهیم

2018
سال تاسیس
22990
سفارش تحویل شده
40
شعبه گلفروشی در سراسر ایران
10
تنوع محصولات

کلماتی در مورد تیم ما

متعهد، متخصص ، هنرمند، پشتیبانی حرفه ای و قوی